Hastanelerin ortam ve tıbbi sarf depolarının takibinde

 
Hastanelerin ortam ve tıbbi sarf depolarının takibinde

    SmioTy Logger cihazımız ile hastanelerin hasta servislerini ve ilaç depolarının sıcak ve nem değerlerini takip edebilir ve onları sınırsız bir biçimde kayıt altına alabilirsiniz. Bu kayıtları dünyanın neresinde olursanız olun görebilir ve geriye doğru istediğiniz tarihteki değerleri görebilirsiniz. Hastaneler de sıcaklık kayıtları çalışanlar ve hemşireler tarafından devamlı bir kağıda yazılıp kayıt altına alınmaktadır. Ama tatil zamanlarında bu kayıtlar kayıt edilmiyor ve bir sorun olduğunda kimsenin haberi olmuyor. Bunun önüne geçmek SmioTy logger ile kolay bir yoldur.

    SmioTy Logger sadece değerleri kayıt altına almaz. Aynı zamanda sizin belirlediğiniz alarm limitleri ve kritik alarm limitlerinde sizeleri uyararak ciddi bir zarar uğramanızı engeller.

    Bu uyarıları sizin tercihinize göre Arama, sms, e-posta, bilgisayar bildirimi ya da web sitesi üzerinden sizlere ulaşır. Aynı zamanda cihazın üzerinde bulunan dahili buzzer ve ışık sayesinde de görsel ve işitsel olarak uyarır.

    SmioTy Logger sadece sıcaklık ve nem takibi yapmaz. Sizin birçok parametreyide kayıt altına alabilir ve uyarabilir. Bu parametreler;
    - Hava kalitesi ve ya ortamdaki kimyasal oranı,
    - Devamlı çalışması gereken cihazın çalışıp çalışmadığının kontrolünü,
    - Ortamdaki ışık miktarını,
    - Yangın ve su basmalarının tespitini,
    - Elektrik kesintilerinin tespitini yapabilir

    SmioTy Logger hem ekonomik hem de hızlı bir çözümdür. Daha fazla detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.