Medikal gazların basınçlarının uzaktan izlenmesi ve kayıt altına alınmasında

 
Medikal gaz basınçlarının takibi

    SmioTy Logger hastaneler de ya da sanayi de kullanılan oksijen,azot,karbondioksit,basınçlı hava gibi gazların ölçümünde,kayıt altına alınmasında ve gerektiğinde uyarması için kullanabilirsiniz.
  
        Hastanelerin en önemli sistemlerinden bir tanesi medikal gaz sistemleridir. Bu sistemlerin devamlığı ve aksamaması gerekmektedir. Ufak bir aksaklık ciddi sorunlara yol açabilir. Bu sistem bu aksaklıkları önceden bildirip kötü olayların yaşanmasını engellemektedir. Aynı zamanda gazların değerlerini 7/24 kayıt altına alıp geri dönük değerleri görebilirsiniz. Geçmiş yaşanmış bir olay varsa onu ortaya çıkarabilmektedir. Kayıtlar nerdeyse sınırsız sayılabilecek kadar olup sistemin kurulduğu ilk tarihe kadar geriye gidebilirsiniz. Kayıtları hem tablo şeklinde hemde grafik olarak görebilirsiniz.

    SmioTy Logger sadece değerleri kayıt altına almaz. Aynı zamanda sizin belirlediğiniz alarm limitleri ve kritik alarm limitlerinde sizeleri uyararak ciddi bir zarar uğramanızı engeller.

    Bu uyarıları sizin tercihinize göre Arama, sms, e-posta, bilgisayar bildirimi ya da web sitesi üzerinden sizlere ulaşır. Aynı zamanda cihazın üzerinde bulunan dahili buzzer ve ışık sayesinde de görsel ve işitsel olarak uyarır.

    SmioTy Logger ile aşağıdaki gazların değerlerini kayıt altına alabilir ve uyarı alabilirsiniz.
    - Oksijen
    - Vakum
    - Medikal Hava 4 bar
    - Medikal Hava 7 bar
    - Azot
    - Karbondioksit
    - Azot Protoksit

SmioTy Logger hem ekonomik hem de hızlı bir çözümdür. Daha fazla detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.